Компанія Nissan представила новий спорткар Skyline Nysmo (Фото)

Японська компанія представила новий Nissan Skyline Nismo 2024 року. Автомобіль виділяється наявністю дійсно потужного двигуна. При цьому його запропонували за мінімальні 55 тисяч доларів, що робить його одним із найдоступніших представників свого класу. У японській компанії повідомили, що представлена модель така ж зручна, як і седан зі стандартним ДВЗ.

Водночас новинка виділяється потужною технічною частиною. Під її капотом ховається 3-літровий мотор із двома турбінами, який видає до 414 к.с. потужності та 550 Н*м крутного моменту. Трансмісія у седана підтримує 3 режими водіння, у кожному з яких змінюються її налаштування. На додаток до цього автомобіль придбав нові 19-дюймові колісні диски зі спеціальною гумою. Також седан отримав стабілізатори, що зменшують крен кузова, та потужніші гальма.

Nissan випустить лише 1000 екземплярів Skyline Nismo (і ще 100 спеціальної версії Limited). Візуально седан відрізняється яскраво-червоними вставками та переробленою решіткою радіатора. Усередині в нього встановлені спортивні крісла та нове кермо зі шкіряною обшивкою.


Не пропустіть