Експерти назвали 3 великі кросовери, які можуть проїхати 500 тисяч км без капремонту

Великі трирядні кросовери ідеально підходять для перевезення семи-восьми чоловік, але не кожен такий автомобіль може похвалитися доступною ціною. Американське видання “Motorbiscuit” склало список з трьох найнадійніших кросоверів з трирядним салоном, які легко можуть проїхати 500 тисяч км без капремонту.

При складанні Топ-3 журналісти спиралися на дослідження агентства JD Power, яке щороку опитує сотні тисяч власників автомобілів.

Відкриває список Toyota Highlander 2016 модельного року. Цей кросовер Toyota був одним із найкращих представників свого класу з моменту випуску і залишався таким протягом багатьох років. Ціна даного автомобіля в США на вторинному ринку починається в середньому від 17 700 доларів. Highlander отримав найкращу оцінку за надійністю – 83 бали зі 100 можливих. Серед недоліків Highlander власники виділяють лише застарілу мультимедійну систему.

Друге місце дісталося Honda Pilot 2018 випуску. Ціни на такі вживані позашляховики на ринку США починаються в середньому з позначки 19 200 доларів. “JD Power” оцінює надійність Pilot 2018 року випуску в 82 бали зі 100, що є одним із найкращих показників у даному класі. До переліку претензій власників до кросоверу входять його слабка шумоізоляція, а також проблемна мультимедіа система.

Третім у рейтингу став Ford Explorer зразка 2018 року. За автомобіль 2018 випуску американці платять в середньому від 17 400 доларів, але, як і у випадку з Pilot, за ці гроші “живий” екземпляр знайти непросто. Автомобіль отримав високу оцінку за загальну надійність, набравши 82 бали зі 100, але був розкритикований за незручні сидіння третього ряду та недостатню загальну місткість порівняно з конкурентами.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть