Розкрито дивний, але дієвий лайфхак, як не дати лобовому склу вкритися льодом

З настанням зими водії змушені щодня витрачати сили та час на очищення лобового скла свого автомобіля від криги вранці. Але є спосіб, що дозволяє уникнути цієї рутинної процедури. Він не пов’язаний з тривіальним включенням пічки на максимум, чи використанням дорогого розморожувача льоду, а також скребка. Для цього лише потрібно обзавестися … картоплею.

Експерти британської компанії LeaseCar.UK розкрили незвичайний, але дієвий і доступний лайфхак, як не допустити появи криги на лобовому склі машини. Вони радять придбати сиру картоплю.

Розрізавши цей овоч навпіл і протерши ним лобове скло перед тим, як залишити машину на ніч на парковці, можна істотно полегшити собі життя, не дозволивши утворитися льоду на лобовому склі автомобіля.

Справа в тому, що картопля містить крохмаль, який діє як потужний блокуючий бар’єр між склом і повітрям.

Якщо використовувати його перед сильними морозами чи снігопадами, овоч дозволить запобігти утворенню на склі льоду. Головне сильно не старатись з натиранням, щоб не залишити сильних розводів на склі, що погіршують видимість.

А ще, як стверджують автори цього лайфхака, він є повністю безпечним для автомобіля. Будь-які сліди від крохмалю легко видаляються за допомогою води.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть