Названо 6 основних переваг механічної КПП над автоматичною

З того часу, як була винайдена перша автоматична трансмісія, прихильники механічної та автоматичної коробок передач не можуть дійти спільної думки. Портал mmr.net.ua назвав 6 основних переваг механічної КПП над класичним “автоматом”.

Розглядаючи достоїнства механічної трансмісії, варто виділити її економічність. Зараз виробники автомобілів активно прагнуть зниження викидів, і вправний водій, використовуючи правильний стиль їзди, може досягти дуже низького рівня витрати палива.

Крім того, автоматична коробка передач відбирає значну частину потужності двигуна. Чим слабший двигун, тим більше енергії витрачається на роботу автоматичної коробки. У деяких випадках “автомат” може поглинати до 20-25% потужності двигуна.

У разі розряджання акумулятора, автомобіль з механічною коробкою передач можна запустити, скочуючи з невеликого ухилу з увімкненою передачею. На “автоматі” так не вийде.

У разі поломки автомобіля з механічною коробкою передач його можна відбуксувати, не вдаючись до виклику евакуатора. В той час, як тривале буксирування на тросі для автомобілів з автоматичною коробкою заборонено.

З погляду технічного обслуговування трансмісії, механічна коробка передач виявляється трохи вигіднішою. Наприклад, автоматична коробка вимагає більшого об’єму трансмісійної рідини.

Ще одним значущим плюсом механічної коробки передач, особливо для автомобілів з великим пробігом, є нижча вартість ремонту в порівнянні з відновленням автоматичної коробки передач.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть