Водіям нагадали про оплату за зберігання номерних знаків

У Головному сервісному центрі МВС нагадали про здійснення оплати за зберігання номерних знаків.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №795, за номерні знаки, які знаходяться на відповідальному зберіганні, здійснюється оплата. Наразі у сервісних центрах МВС залишено на платному зберіганні близько 59 тисяч номерних знаків. Іноді трапляються випадки, коли автовласники забувають оплатити за послугу зберігання, а такі номерні знаки підлягають знищенню.

«Номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку», – йдеться у повідомленні.

Для здійснення оплати автовласники можуть особисто звернутись або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак та сплатити квитанцію. Також це можливо зробити онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Вартість платного зберігання 10,80 грн за одну добу (з урахуванням ПДВ). Термін такого зберігання визначає особа, яка замовляє послугу. Оплата за продовження зберігання має відбутися не пізніше закінчення строку зберігання номерного знаку.

Нагадаємо, в 2023 році водії замовили майже 16 тисяч індивідуальних номерних знаків.


Не пропустіть