Назвали 6 автомобільних брендів, машини яких дуже часто відвідують СТО

Автомобіль може мати різні характеристики, від стильного та спортивного до розкішного чи економічного, але це стає неважливим, якщо він постійно ламається. Жоден власник не хоче мати авто, яке проводить більше часу у сервісі, ніж на дорозі.

Агентство JD Power опублікувало оновлений рейтинг надійності автомобільних брендів, де оцінювалася кількість поломок на 100 машин через три роки експлуатації. У дослідженні брали участь 30 тисяч автовласників.

Виявилося, що найкращий показник продемонстрував бренд Lexus, де на 100 машин припадало 135 поломок, тоді як середній показник склав 190 проблем. Моделі, які показали більше поломок, потрапили до списку аутсайдерів. Крім того, враховувалися прогнозовані оцінки надійності брендів Consumer Reports та середні оцінки надійності від RepairPal.

Lincoln, який є підбрендом Ford і випускає американські автомобілі класу люкс, довгий час не потрапляв до рейтингів надійних брендів. Наприклад, моделі Corsair 2020 і Nautilus 2019 отримали середні оцінки надійності від JD Power (76 і 78 балів відповідно), а Lincoln Aviator 2020 отримав лише 59/100. У 2024 році ситуація не змінилася: JD Power зафіксувало 251 проблему на 100 автомобілів, що є високим показником для преміального бренду. Прогнозований бал надійності за версією Consumer Reports становив 38 з 100, а рейтинг надійності на сервісі RepairPal склав 3 з 5.

Tesla, яка є лідером у сегменті електромобілів, має проблеми з надійністю, особливо пов’язані з активними системами допомоги водієві та інформаційно-розважальними системами. У дослідженні виявлено 252 проблеми на 100 машин, а прогнозований бал надійності за версією Consumer Reports склав лише 48/100.

Volkswagen, яка є однією з найстаріших і найбільших автомобільних компаній у світі, також має проблеми з надійністю. Прогнозований бал надійності за версією Consumer Reports склав 26/100, а рейтинг надійності на сервісі RepairPal становив 3,5 з 5. JD Power виявило у Volkswagen 267 поломок на 100 машин, що є великою кількістю для одного з найкращих німецьких брендів.

Автомобілі Land Rover завжди були популярними серед любителів преміальних позашляховиків і часто асоціювалися з міцністю та надійністю. Проте з появою індійського виробника Tata, який придбав бренд Jaguar Land Rover у 2008 році, ситуація змінилася. Після цього Land Rover став частіше зазнавати критики через низьку якість і надійність своїх автомобілів. Навіть після багатьох років після придбання, рейтинг надійності марки за версією сервісу RepairPal лише 2,5 з 5, що свідчить про проблеми з надійністю моделей.

Автомобілі Audi колись славилися своєю високою якістю та надійністю, але останні моделі цього виробника не вражають своєю надійністю. Навіть такі популярні моделі, як Q3 та Q5, отримали від JD Power оцінку “задовільно” з низькими балами, а на 100 машин Audi припадає 275 поломок. Прогнозовані оцінки за надійність від Consumer Reports та рейтинг RepairPal також свідчать про погіршення надійності марки.

Chrysler, який є однією з найстаріших компаній в галузі автомобілебудування, також зазнав труднощів з надійністю. З фінансовими проблемами і конструкторськими недоліками, які виникли в останні роки, марка стала відомою своїми автомобілями низької якості та надійності. Рейтинг надійності за версією JD Power показує, що на 100 автомобілів припадає 310 поломок, а прогнозовані оцінки Consumer Reports та рейтинг RepairPal також свідчать про погіршення надійності марки.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть