На звалищі знайшли цінні старовинні автомобілі (Відео)

В американському штаті Монтана існує величезне кладовище авто. На ньому можна знайти справжні раритети. Йому посвятили відео на Youtube-каналі Lambvinskis Garage, повідомляє «Фокус».

На величезній території площею в кілька квадратних кілометрів зібрані тисячі автомобілів. Звалище працює із 70-х років, тому тут можна побачити найрізноманітніші авто різних епох.

Більшість машин випущені 50-90-х роках у США. Серед них є рідкісні розкішні Cadillac 62, Chrysler Imperial, Oldsmobile Toronado та Lincoln Continental. Утім, зустрічаються і спортивні європейські Fiat X1/9, Porsche 944 і Triumph TR7.

Цікаво, що на звалищі навіть сортують авто за марками і моделями. Тут є куток з Ford Mustang і великі ділянки з Buick чи Oldsmobile. Це дозволяє за потреби знайти потрібні запчастини і зняти їх з авто.

Стан машин різний. Деякі з них чудово збереглися і можуть швидко бути відновлені, інші — перетворилися на іржаву купу металу. Частину автомобілів привезли сюди після ДТП, а деякі — вже розібрали на запчастини.


Не пропустіть