Виставили на продаж екстремальний Hummer H1 для спецназу (Фото)

Автомобіль оцінили в 125 тисяч доларів, пише segodnya.ua.

На сайті Autotrader з’явилося оголошення про продаж Hummer H1, який використовувався спецназом американського Управління по боротьбі з наркотиками для операцій на території Невади. Автомобіль оцінили в 125 тисяч доларів, – передає “Мотор”.

На продаж виставлено автомобіль зразка 1998 року. Його пробіг становить близько 30 тисяч кілометрів. Він оснащений повним приводом, восьмициліндровим дизелем об’ємом 6,5 літра, автоматичною коробкою передач, системою централізованої підкачки шин, покришками, які не бояться проколів, потужною лебідкою, світлодіодними “люстрами”, сонячною панеллю на даху і люком, а також алюмінієвим задніми відсіком з подвійними стінками і масивними дверцятами-підніжкою з гідравлічним приводом.

У автомобіля є чотири зовнішніх відсіки для зберігання необхідного обладнання. На даху встановлено багажник із запаскою і шістьма каністрами. У задньому відсіку, який вміщує двох осіб, обладнані кріплення для зброї, регульовані полки, м’яка підлога, різні додаткові відсіки, аптечка, розетки на 110 вольт і система вентиляції.


Не пропустіть