Авто на “евробляхах”: в Адміністрації Президента висловилася про пільгове розмитнення

Транспортні засоби комерційного і особистого користування з іноземною реєстрацією, що ввозяться протягом 2015 – 2017 в режимі транзиту і тимчасового ввезення, перебувають в Україні з порушенням терміну.

Створення преференцій для окремих груп платників податків, як повідомляє http://ubr.ua/UBR, що вимагають пільгового розмитнення автомобілів, є не нормальною ситуацією. Таку думку в кулуарах 14-го щорічного форуму YES, організованого фондом Віктора Пінчука, озвучив заступник глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних і економічних реформ Дмитро Шимків.

«Вважаю, що створення преференцій для окремих верств населення, які на цьому спекулюють, є ненормальним підходом з точки зору розвитку економіки. Тим більше, що ввозяться використані автомобілі, які створюють загрозу на дорогах », – підкреслив Дмитро Шимків.

На думку Дмитра Шимківа, водії таких автомобілів поводяться небезпечно і неадекватно. Вони часто стають винуватцями ДТП, ховаються з місця аварії. Відмовляються нести будь-яку відповідальність за свої дії.

«Вартість таких автомобілів $ 1-2 тис. Їх власники часто не страхують свої автомобілі і, потрапляючи в ДТП, кидають автомобілі на дорогах, щоб не оплачувати збитки. Кількість ДТП з такими авто велике. І коли ми говоримо, що хтось не повинен платити митний збір, це не допустимо», – зазначив Дмитро Шимків.


Не пропустіть