КрАЗ готує велику партію автомобілів на експорт

На «АвтоКрАЗі» пройшло інспекторське приймання автомобілів-шасі КрАЗ-63221 (6х6), що виготовлялися в рамках зовнішньоекономічного контракту на поставку в одну з північноафриканських країн партії повнопривідних автомобілів КрАЗ. Слід зазначити, що це новий контрагент цієї країни, який замовив автомобілі КрАЗ для цивільного сектора. Раніше сюди регулярно поставлялися тільки армійські автомобілі КрАЗ різних моделей.

Законтрактовані автомобілі КрАЗ-63221 з подвійними колесами, що забезпечує високу вантажопідйомність, виготовлені в стандартній комплектації. При цьому на вимогу замовника вони мають подовжену базу і чотирьохдверну кабіну. Ці автомобілі будуть використані в якості транспортної бази під монтаж спецобладнання і перевезення ремонтних бригад.

Контрольне приймання традиційно включало в себе перевірку комплектності виготовлених машин на відповідність специфікаціям, прописаним в контракті, ходові випробування, що проводилися на випробувальному полігоні підприємства.

Підсумок інспекції: підтвердження повної відповідності виготовлених машин КрАЗ жорстким вимогам даного контракту, що дає право «АвтоКрАЗу» почати підготовку автомобілів до відвантаження на адресу північноафриканського замовника.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть