Водіям зробили важливу заяву: як будуть регулювати швидкість на дорогах

В Україні вирішили не повертати ручний контроль за швидкістю на дорогах

Також наголошується, що в Україні поки що не розглядають введення ручнї фіксації швидкості на автодорогах країни.

«Радари застосовуватися не будуть. Це не розглядається зараз. Я розумію, що було багато дискусій в суспільному середовищі. Ми вирішили не торпедувати це питання. Можливо, це і правильно», – заявив міністр інфраструктури.

Відзначимо, перевищення швидкості руху одна з найпоширеніших причин ДТП в Україні, а фіксація за допомогою радарів – це минуле століття.

Незважаючи на те, що закон, який передбачає введення автофіксації порушень ПДР, вступив в силу ще в 2015 році, ця система у нас до сих пір так і не запрацювала.

Причин тому багато – вимог вищезгаданого закону, як і раніше суперечать конституційним нормам, до сих пір також відсутня необхідна нормативна та законодавча бази, технічні регламенти та інше.

Крім того, стало відомо, до яких обмежень потрібно готуватися водіям.

Рішення про повернення контролю швидкості було прийнято 20 липня на міжвідомчій оперативній нараді представників Мінінфраструктури, Національної поліції і Укртрансбезпеки. Тоді в один день сталося кілька трагічних ДТП за участю маршруток і вантажного транспорту в Миколаївській, Хмельницькій та Житомирській областях, загинули 18 людей, ще 20 були поранені.

Серія смертельних аварій на дорогах України змусила чиновників ввести тотальний контроль перевізників і повернути швидкісний контроль на дорогах.


Не пропустіть