Експерти назвали 5 найнадійніших компактних вживаних автомобілів (Фото)

Компактні б/у автомобілі, такі як VW Polo, з невеликим пробігом можна придбати в Європі приблизно за 5 000 євро. Вони користуються великим попитом у водіїв. Німецький журнал AUTO BILD назвав п’ять найнадійніших таких машин, згідно з рейтингом TÜV-Report-2019.

Hyundai i20

Hyundai i20 довів, що і недорогі автомобілі, причому, навіть якщо їх роблять в Туреччині, можуть бути дуже високої якості. У TÜV-Report йдеться, що у нього немає слабких місць. Це безперечний лідер по надійності серед старих 2-3 літніх маленьких автомобілів. Відсоток несправності для i20 у віці 2-3 роки – 3,0.

Audi A1

Audi A1 можна назвати майже ідеальним автомобілем. Навіть після кількох років експлуатації на нього практично немає скарг. Відсоток несправності для A1 у віці 2-3 роки – 3,8.

Toyota Yaris

У Toyota Yaris гарний дизайн кузова, досить просторий салон, економічні двигуни і висока надійність. Тільки незначні недоліки заважають цій моделі зайняти лідируюче місце по надійності в рейтингу TÜV-Report. Відсоток несправності для Yaris в віці 2-3 роки – 3,8.

Opel Corsa

Opel Corsa п’ятого покоління (Typ E) по праву є одним з найпопулярніших компактних автомобілів в Європі, і в Німеччині зокрема. Але у нього є кілька слабких місць. Відсоток несправності для Corsa у віці 2-3 роки – 4,2.

VW Polo

VW Polo цілком заслужено потрапив до п’ятірки найкращих уживаних невеликих автомобілів. У нього багато обладнання і великий вибір двигунів. Правда, деякі недоліки, згідно з рейтингом TÜV-Report, у нього все-таки є (наприклад, занадто велика витрата масла і проблемні задні ліхтарі). Відсоток несправності для Polo у віці 2-3 роки – 4,9.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть