Складено рейтинг найбільш ненадійних авто з пробігом

Німецька Асоціація технічного нагляду (TUV) опублікувала рейтинг самих ненадійних машин з пробігом, пише Автотема з посиланням на Хроніка.інфо.

Надійність – одне з головних якостей автомобіля, від якого залежить успіх моделі на ринку. Німецька Асоціація технічного нагляду (TUV) склала список самих ненадійних машин з пробігом в віці двох-трьох років.

Примітно, що половину рейтингу самих ненадійних автомобілів, які часто ламаються, зайняли моделі Renault-Dacia, які експерти зазвичай, навпаки, називають одними з найбільш невибагливих на ринку.

Так, за результатами дев’яти мільйонів проведених технічних оглядів з’ясувалося, що найбільш ненадійним автомобілем після двох-трьох років експлуатації є седан Dacia Logan. Майже 15% машин, які пройшли в 2018 році техогляд, мають проблеми з рульовим керуванням, підвіскою, гальмами, вихлопною системою, а також з двигуном і коробкою передач.

На другому місці в рейтингу найбільш ненадійних авто став Renault Clio (12,1% несправних машин). На третьому місці опинився FIAT Punto (11,7%). Замкнули «п’ятірку» автомобілі KIA Sportage і Ford KA – в їх числі дефектними виявилися 11,7% машин.


Не пропустіть