Київ отримав унікальну техніку для очищення доріг (Відео)

Устаткування дозволить підтримувати дороги столиці в безпечному стані і значно скоротити витрати комунальних служб Києва. Така техніка для догляду за дорогами успішно працює в Європі, а тепер представлена і в Україні- повідомляє budport.com.ua.

«На сьогоднішній день Києву вже передано три комплекси для зимового і літнього утримання доріг. Це нове обладнання – його столиця буде використовувати вперше, – коментує подію Сергій Кобилинський, директор «АВТЕК», «Сучасні вантажівки». – Технологія превентивної обробки дорожнього покриття застосовується в Європі більше 15 років. В умовах рясного випадання снігу і замерзання вона дозволяє кардинальним чином знизити ризик аварійних ситуацій. Техніка закуплена в рамках тендерної процедури, яка була проведена корпорацією «Київавтодор» восени минулого року. Ми виграли цей тендер і завдяки нашим партнерам зуміли в рекордно короткі терміни передати техніку місту. Машина цікава з точки зору високої продуктивності. З її допомогою можна обробляти дорожнє полотно шириною до 12 м на швидкості до 60 км/год».

Про установки для змішування і розподілу сольового розчину детально розповів Ігор Лоскутов, керівник продажів Ford Trucks в Україні, компанія «АВТЕК»:
«Сіль засипається в приймач змішувача, заміс займає 15 хвилин, далі насоси перекачують отриману масу в сам автомобіль протягом 2-3 хвилин. При максимальній потужності – для поливу 12 метрів (це 4 смуги) – бака вистачає на 11 км дорожнього покриття».

Також він уточнив, що автомобіль укомплектований обладнанням LIQUID, переднім відвалом 3-4 метра, має поливомийну функцію для літнього обслуговування доріг. Установка на шасі працює від гідравлічної системи.

«Гарантія на сам автомобіль, а також на обладнання, становить 2 роки без обмеження пробігу, – уточнює Ігор Лоскутов. – сервісні центри знаходяться в Києві – в них і будуть проходити планове обслуговування машини. Що стосується всієї України, то в кожному обласному центрі працює окрема сервісна станція».

«Обладнання для внесення рідких реагентів на дорожнє покриття дозволяє оперативно забезпечити комфортне пересування транспорту, – коментує Євген Міщенко, головний механік підприємства «Київавтодор». – Його застосування значно прискорить процес обробки і прибирання доріг, попередньої підготовки до снігопадів і замерзання, запобігатиме ковзанню автомобілів. Якщо раніше техніка використовувалася, в основному, вже після настання наслідків погодних умов, то нове обладнання покликане уникнути цих наслідків. Застосування техніки дозволить забезпечити швидке танення снігу. Вперше в Києві використовуватиметься така техніка, і ми сподіваємося на тривалу й плідну співпрацю».


Не пропустіть