В Україні збудують ще одну сучасну дорогу

Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт з Консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування та вибору оптимального варіанту прокладання об’їзної дороги м. Бориспіль. Сьогодні, щоб проїхати це місто, транзитному транспорту доводиться долати кілька десятків світлофорів. Це ускладнює їх рух та безпеку у місті Бориспіль.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Укравтодор.

За результатами тендеру Консультантом визначено компанію Project Planning & Management Ltd and Kocks Consult GmbH and Integrated Construction Institute LLC.

Нова дорога буде мати 1б категорію з чотирма смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км/год. Об’їзна дорога Борисполя забезпечить проїзд автомобілів без в’їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль – Запоріжжя – Маріуполь і траси Т-10-18. Очікується, що нова об’їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, який зараз становить близько 30 тис. авто на добу, але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій.

Підготовка ТЕО фінансується за кошти позики Світового банку. Відповідно до умов Контракту, ТЕО може бути готове до грудня цього року.


Не пропустіть