В Україні розробили новий БМП “Вавилон” на електричному ходу

Інженерна група “Арей” в рамках державного оборонного замовлення Міноборони, успішно виконала черговий етап по розробці нової важкої БМП “Вавилон”.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ІА “ОПК“, яка отримала інформацію від своїх джерел в оборонній промисловості України.

“Проектом бойової машини займається команда генерального конструктора Сергія Степанова. Зокрема, машина створюється з гібридною силовою установкою, у складі якої дизельний двигун та електромашини, які разом забезпечують понад 1000 к.с.”, – йдеться у повідомленні.

Як заявлено, при повній бойовій масі машини у 36 т гібридний привід забезпечує максимальні тягові характеристики у всіх діапазонах руху на всіх передачах і дозволяє працювати у кількох режимах:

– від основного двигуна;
– тільки на електричному приводі;
– у комбінованому режимі, при якому динамічні характеристики шасі підвищуються за рахунок електромашин;
– крім цього машина може працювати як генераторна установка.

Також повідомляється, що для машини розроблено автономний енергоагрегат, оригінальну систему стабілізації бортової мережі та кліматичну установку з кондиціонером.

“Високий рівень захищеності забезпечується застосуванням комбінованого композитного і рознесеного бронювання”, – розповідає джерело.

Крім цього, на БМП “Вавілон” передбачена можливість встановлення додаткових захисних і решітчатих екранів.

Раніше повідомлялося, що в Україні ведуться роботи з розробки першої вітчизняної БМП – “Харківське конструкторське бюро ім. О. Морозова”, що входить до складу Держконцерну “Укроборонпром”, проводить роботи зі створення бойових машин нового покоління, які мають стати на озброєння української армії у 2020-х роках.


Не пропустіть