Справжній будинок на колесах: Volkswagen California обзавівся меблями та ліжком (Фото)

Компанія Volkswagen запропонувала нові доповнення для зручності кемпінгу у своїй моделі Multivan. Навесні 2024 року автовиробник представив кемпер California, який базується на комерційному виконанні актуального покоління T7 Multivan, оснащений підйомним дахом, салоном, що трансформується, і компактною кухнею.

Але для тих, хто не шукає повного кемперського функціоналу, представлений додатковий комплект під назвою Good Night Package для базового варіанта мікроавтобуса. Основний елемент даного комплекту – складне ліжко, яке може бути встановлене над складеними кріслами і закріплене до елементів кузова. Це спальне місце, виконане з гратчастого каркаса з матрацом розмірами 2,02 м на 1,21 м, здатне вмістити двох дорослих.

Ліжко можна встановити як на складених кріслах, так і повністю звільненому від сидінь салоні, використовуючи простір під ліжком для зберігання речей. У складеному положенні ліжко можна вмістити за другим рядом крісел або над складеними сидіннями третього ряду. Комплектація включає штори з магнітними кріпленнями або пластиковими вставками для встановлення на скло, а також можливість затемнення панорамного даху, якщо такий є.

Для забезпечення вентиляції в нічний час доби на передніх бічних вікнах можуть бути встановлені решітки з електричними склопідйомниками, що регулюються. Ціна базової версії Good Night Package стартує від 2868 євро, тоді як за 3356 євро пропонується додатковий комплект меблів, що містить стіл та два стільці.


Не пропустіть