Найшвидший електромобіль: 6 секунд до 200 км/год

Rimac Automobili з Хорватії показала спорткар під назвою Concept One, який пересувається на електриці. Машина вперше була представлена на суд публіки ще п’ять років тому. Але тільки в цьому році вона буде запущена в серійне виробництво. Всього планується зібрати вісім машин, пише cikavosti.com.

Вартість кожної з них оцінюється в дев’ятисот тисяч євро. Виробник говорити, що компанія стільки років створювала електроверсію, так як хотіла отримати в результаті машину двадцять першого століття, кожна деталь якої буде високотехнологічною. Потужність Rimac Concept One 1088 к. с. Машина оснащена чотирма електромоторами, КПП двошвидкісна.

c8c608fd6036b7d4b964a7d1d3d96cc8

Електроніка відстежує розподіл моменту і контролює тягу і поведінку машини.

На подолання першої сотні машині необхідно всього 2,6 секунд, на другу — 6,2 секунд, а максимальна швидкість — 355 км/год. Зараз це межа швидкості для електромобілів. При русі на малих швидкостях автомобіль гальмує завдяки роботі системи рекуперації енергії, не використовуючи гальма.

Це вигідно з точки зору енергозбереження. У момент виникнення аварійної ситуації система безпеки майже миттєво знеструмлює електромобіль, щоб звести до мінімуму ймовірність пожежі. Дата надходження в продаж не повідомляється.


Не пропустіть