Оновлений Porsche Panamera засвітився під час тестування (Фото)

Оновлений Porsche Panamera знімає маску, але зберігає засекреченими головні технологічні оновлен.

Porsche готується представити оновлену версію своєї популярної моделі Panamera. На даний момент, компанія зняла частину камуфляжу з автомобіля, щоб показати деякі зміни у дизайні, але основні технологічні оновлення залишаються поки що секретом.

За даними з інтернет-джерел, нова Panamera отримає деякі стилистичні зміни, які роблять її ще більш привабливою. Фотографії, опубліковані на веб-сайті Carscoops, показують, що передня частина автомобіля отримала новий дизайн оптики і решітки радіатора, що підкреслює його спортивний характер. Крім того, оновлена Panamera отримє оновлені задні фонари, які додають автомобілю свіжості.

Незважаючи на ці зовнішні зміни, основна увага спрямовується на технологічні оновлення, які Porsche намагається утримати в секреті. За попередніми чутками, Panamera отримає значні покращення у сфері електрифікації та автономного водіння. Очікується, що автомобіль буде оснащений новими системами допомоги водію та розширеними можливостями автопілоту. Крім того, Porsche, ймовірно, покращить характеристики електричного приводу, щоб забезпечити кращу потужність і більшу ефективність.


Не пропустіть