Нова Skoda Superb нарешті дебютувала

Досить довго компанія Шкода «годувала» шанувальників марки тизерними зображеннями нового покоління Superb, пише businessua.com.

2184_skoda-vision-c

Тепер машина представлена офіційно – дебют відбувся в Празі на закритому заході. Широку презентацію Шкода Суперб розгорнуто на Женевському автосалоні 2015. Дизайн ліфтбека Superb однозначно посвіжішав, хоча не пішов занадто далеко від свого попередника.

Стилістику повністю змалювали з концепту Vision C, але серійну модифікацію все-таки зробили трохи скромнішою.

Хоча сам дизайн інтер’єру, здавалося б, не блищить новизною, в компанії говорять, що при проектуванні використовували 29 різних «розумних» рішень, десять з яких бренд застосував вперше. Так, в салоні є підставка і спеціальний відсік для зберігання планшетного комп’ютера, а також світлодіодний ліхтарик, 230-вольтоваа розетка і USB-порт.

Що стосується силового оснащення, в лінійку увійде 120-сильний дизель об’ємом 1,6 літра, а також два 2,0-літрових мотори на 150 і 190 сил. Бензинові альтернативи представлені 1,4-літровим мотором на 125 і 150 кінських сил, а топовим двигуном стане 2,0-літровий агрегат потужністю 280 кінських сил. З трансмісій запропонують 6-ступінчасту механіку або «робот» DSG з двома зчепленнями. Для машини також передбачили систему повного приводу на основі Haldex останнього покоління.


Не пропустіть