Офіційно представлено потужний Porsche Cayenne Coupe (Фото)

Porsche Cayenne є одним з найкрутіших і популярних кросоверів в світі. Проте, в Цуффенхаузені вирішили, що для суперництва з Mercedes і BMW (в першу чергу, з їх GLC Coupe і X6) цього не достатньо, тому вирішили урізноманітнити пропозиції і вивести на ринок купеподібний вседорожник. У підсумку, у них вийшов Porsche Cayenne Coupe!

Дизайн Porsche Cayenne Coupe

Головна відмінність нового кросовера – нахилена лінія даху, завдяки якій він має схожість з фастбеком Panamera. Крім того, у Porsche Cayenne Coupe нижчий кут розташування лобового скла, а також змінені задні двері і крила, які підкреслюють його купейний вигляд. Що стосується розмірів, новинка вийшла на 20 мм нижче і 18 мм ширше стандартного паркетника.

Двигуни Porsche Cayenne Coupe

Моторів у Кайен Купе два – 3,0-літрова турбошестірка і 4,0-літровий V8 з подвійним наддувом. Перший двигун видає 335 к.с. і 450 нм, розгін до сотні в стоці – 6 секунд, з пакетом Sport Chrono – 5,9 сек. Другий агрегат демонструє більш солідні показники – 541 к.с. потужності, 770 нм крутного моменту і спринт до 100 км/год за 3,9 с. Максимальна швидкість – 286 км/год.

Обладнання Porsche Cayenne Coupe

Штатно автомобілю зроблено панорамний дах, а за доплату – світлодіодні матричні фари, адаптивні спойлери на дах і двері багажника. Останній “розкривається” на швидкості 90 км/год. Салон можна доповнити системою об’ємного звуку Burmester і чотирьохзонним клімат-контролем, а електронні асистенти – системою допомоги при паркуванні, адаптивним круїз-контролем, функцією нічного бачення і ін. Гамма кольорів для кросу складається з шести забарвлень – білого, чорного, срібного, синього, червоного і сірого. Чорна, коричнева або сіра шкіра для салону є стандратною, але якщо захочеться особливий салон, наприклад, щоб була присутня шкіра Наппа, доведеться доплатити.

Ну а якщо захочеться додаткової спортивності і динаміки, в новий Кайенн Купе є можливість встановити (не безкоштовно, звичайно) динамічне управління шасі, систему векторизації крутного моменту, карбон-керамічні гальма і спортивний вихлоп.

Ціна Porsche Cayenne Coupe

Новий Порше з’явиться в продажі в травні, але передзамовлення можна зробити вже зараз. У Німеччині базова ціна Cayenne Coupe становить 83 711 євро, а Cayenne Coupe Turbo (з V8) – 146 662 евро. У США за Cayenne Coupe просять мінімум 73 500 доларів, а за Turbo – 130 500 доларів.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть