Японці показали спортпрототип з дизайном нового «Пріуса»

Японська гоночна команда APR Racing, яка виступає в чемпіонаті Super GT, підготувала для серії новий прототип, пише viknaodessa.od.ua.

Дизайн гоночної машини виконаний в стилістиці гібридного хетчбека Toyota Prius нового покоління.

Ключовою відмінністю новинки від попередника, крім дизайну, є місце установки двигуна. V-подібна “вісімка” робочим обсяг 3,5 літра розташовується в передній частині, а не в центрі шасі через нові техвимоги до учасників чемпіонату.

Крім цього, гоночний автомобіль укомплектували електромотором і батареями від стандартної версії Toyota Prius. Додаткових подробиць про силову установку, зокрема про її віддачу, поки немає.

34337

Новий сезон Super GT розпочнеться 9 квітня на трасі «Окаяма», розташованій недалеко від міста Аїда. Хетчбек Toyota Prius нового покоління дебютував у вересні 2015 року. Модель комплектується гібридною силовою установкою, до складу якої входять 1,8-літровий бензиновий двигун потужністю 97 кінських сил, а також 73-сильний електродвигун. Для новинки також доступна система повного приводу. У цьому випадку «Пріус» оснащується додатковим 72-сильним електромотором на задній осі.


Не пропустіть