Куди діваються нові непродані авто: вражаючі фото

Ви не повірите своїм очам, коли побачите, що виробники роблять з непроданими автомобілями.

У 2009 році настала ера надпродукції автомобілів. Виробники почали робити в рази більше продукції, ніж необхідно. Залишалося багато непотрібного товару, а ринок вимагав випуску все нових і нових видів авто.

Тисячі і мільйони машин залишені напризволяще під відкритим небом. Це справжні автомобільні кладовища, де сталь повільно перетворюється в прах.

На одному кінці світу у людей немає що їсти і пити, а на іншому – іржавіють нікому не потрібні авто вартістю в мільярди доларів. Чого тільки не зробить виробник, щоб підвищити у людини спрагу до покупок і, відповідно, рівень продажів.

авто 1

Це фото зроблено в Порт-Шеернесс, графство Кент, Англія. Але таких місць безліч по всьому світу. Красиві, нові і при цьому іржавіють і непотрібні.

авто 2

Ось ще одне з них.

авто 3

А цей знімок був зроблений в Балтіморі, штат Меріленд, США.

Без-імені-1

Понад 57 000 некуплених автомобілів знайшли тут свій останній притулок.

авто 5

Їх повинні кудись подіти, щоб звільнилося місце для нових моделей авто. У цій ситуації приходять на допомогу такі ось стоянки.

авто 6

Перевиробництво – проблема, яка зачіпає не тільки США, але і весь світ.

авто 7

Наприклад, ці машини цілий день стоять під пекучим сонцем Іспанії.

авто 8

А це Росія, Санкт-Петербург.

авто 9

Ці автомобілі були імпортовані, але це не вберегло їх від подібної долі.

авто 10

Останнім часом в світі простежується тенденція до зниження кількості покупок і бажанням використовувати куплене протягом більш тривалого часу.

авто 11

На цьому фото зображено автомобільне кладовище в місті Авонмут, Великобританія. Кожен сірий сегмент – це скупчення непроданих авто.

авто 12 (1)

Ще одна стоянка непродаваемих авто в Корбі, Великобританія.

авто 13

А це – порт Сівітавеккіа, Італія.

авто 14

Пропадає дарма авто в Валенсії, Іспанія.

авто 15

Багато автомобілів стоять так по кілька років.

авто 16

В кинутих машин масло опускається на дно відстійника, і корозія роз’їдає всі внутрішні частини двигуна.

Шкода, що ці автомобілі осягає подібна доля. Напевно було б більш доцільно відправити їх на переробку, продати за зниженою ціною або віддати тим, кому вони і правда потрібні.

Але в цьому питанні діє чисто грошова логіка, а не загальнолюдська.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • юрий владимирович

  Вот вам и либеральная экономика
  Аналогично происходит в других секторах экономики
  Так кто правит Миром на Земле !?…?

  • В’ячеслав

   При чем здесь либеральность к экономике? Это вещи разные, как унитаз и кенгуру.

 • Валерій

  Чівітавекк’я (а не Сівітавеккья), доля “спіткає” (а не “осягає”). Непродаваємі – ті, що не продаються, не спродані, продані, і т.д. Але Ви молодці – дякую, що пишете українською!

 • Александр Михно

  Это еще раз подчеркивает, что затраты на производство на много ниже ,чем на реализацию. Но капитализм не терпит либерализации. Капитализм- это прибыль любой ценой. А нищеброды перебъются . Выживают сильнейшие, а мораль для них, что то сродни насмешки. Капиталисты работают на себе подобных, а нищим крохи и объедки с барского стола. Стать миллионером очень просто. Всего то навсего нужно присвоить небольшую часть труда парочки миллионов работяг. И вот ты миллионер. И тогда тебе плевать, что о тебе думают окружающие. Ведь они, людишки, превращаются в толпу ждущую очередной порции ГРЕЧКИ.