Навіщо сучасні водії вішають відро на автомобіль

Цю незамінну в господарстві річ брали з собою бувалі водії в минулому столітті. Зараз відра завжди возять з собою далекобійники. Та й звичайним водіям відро дуже стане в нагоді. Але для чого воно сучасному водію?

Пам’ятаєте, як водії вантажівок кріпили відро за фаркоп або задній бампер? Тосол в колись був дефіцитним продуктом на наших теренах, тому дуже часто в радіатор заливали звичайну воду. А вона час від часу закипала. Щоб поповнити запас води її брали з озера або річки. Для цього і потрібно було відро.

Звичайним водіям відро теж стане в нагоді. Скажімо, якщо потрібно після далекої дороги помити машину або протерти номерні знаки, фари і ліхтарі. Щоб працівники дорожньої поліції не чіплялися на постах, мовляв, номери нечитабельні.

Відро знадобиться і при дорожньому ремонті. Туди можна злити антифриз або набрати тієї ж води, щоб вимити руки після ремонту.

Ну а якщо у машини дизельний двигун, відро потрібно возити обов’язково. Скажімо, після зимової холоднечі солярка замерзла, і цю желеподібну масу треба якось відігріти. Добре, якщо це сталося в місті. По дзвінку приїжджають фахівці з обладнанням і починають відігрівати ваше авто. Ну а якщо це сталося в заміському кемпінгу? Ось тоді згадуємо дідівські методи, і розводимо у відрі багаття, щоб його теплом відігріти паливний бак. А розвести його в польових умовах найлегше саме у відрі. Але пам’ятайте, що баки сучасних машин пластикові. Тому не перестарайтеся.


Не пропустіть