В Україні почали вилучати авто з іноземною реєстрацією

Представники Національної поліції та Митниці розпочали вилучати авто з іноземною реєстрацією.

Про це заявили на брифінгу в парламенті 7 лютого народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко та представники ГО «Автоєвросила».

«Влада сформувала спеціальні загони Національної поліції і Митної служби, які почали здійснювати репресії, спрямовані на власників таких автомобілів, і це відбувається практично по всіх областях України», – передає Призма-Авто звернення депутата.

Дерев’янко послався на План взаємодії між Київською митницею та головним управлінням Нацполіції в Київській області, про який йому стало відомо. Зокрема, документ передбачає виявлення фактів використання з порушенням законодавства ввезених на митну територію України транспортних засобів, зокрема проведення спільних операцій та інших узгоджених заходів.

Після акції протесту власників авто з іноземною реєстрацією такі репресії розпочалися в усіх областях України.

За інформацією Дерев’янка, сьогодні це відбувається в Київській, Харківській, Одеській, Івано-Франківській, Запорізькій, Волинській та інших областях.

Депутат звернувся до Міністра внутрішніх справ Авакова, міністра фінансів Данилюка, а також до керівників усіх відповідних митниць і управлінь Нацполіції, щоб вони пояснили, на якій підставі здійснюються такі рейди, замість того, щоб розглянути законопроект 5567.

«Дуже прикро, що влада зараз рухається шляхом репресій, а не шляхом порозуміння», – констатував нардеп.

Дерев’янко звернувся до прем’єр-міністра Гройсмана, щоб він дав відповідне доручення міністру фінансів Данилюку, а також залучив до цієї роботи віце-прем’єра Кубіва, який концептуально підтримує цю ідею і необхідність впорядкувати це питання. Нардеп підкреслив, що співавторами законопроекту 5567 стали Володимир Парасюк та більш як 105 народних депутатів.

«Я дуже дякую всім народним депутатам, які приєдналися до цієї законодавчої ініціативи, які розуміють, що краще не знущатися над кожним українцем, який сьогодні не має можливості купити новий автомобіль, а маючи невелику суму коштів (3-4 тисячі доларів), може купити саме такий автомобіль і ним користуватися», – підкреслив Дерев’янко.

«Сьогодні ми не маємо позиції ні Мінфіну, ні Уряду. Наскільки я чую і бачу настрої, коли влада починає чинити такі репресії, то автомобілісти захочуть приїхати до уряду, до Верховної Ради і донести свою точку зору ще раз», – застеріг парламентар.

Голова ГО «Автоєвросила» Олег Ярошевич також звернувся до народних депутатів з проханням вирішити це питання.

«Ми, як громада, використали майже всі законні методи спілкування із державою. Акції, які ми робили, були попереджувальні. На сьогоднішній день ми маємо згоду усіх областей України з»їхатись до Києва, і це буде дійсно великий колапс міста. Це будуть тисячі автомобілів, які приїдуть до Києва і дійсно зупинять рух», – заявив він.

За словами Ярошевича, сьогодні, щоб відкупитися від поліцейського чи від митника, потрібно заплатити від 5 до 10 тисяч гривень. «Ви розумієте, наскільки це ганебно навіть чути від людей, які потрапляють у таку ситуацію», – обурився він.

Співзасновник ГО «Автоєвросила» Олександр Чернявський повідомив, що почались протести в Ужгороді, однак закарпатська громада разом з губернатором на цей час знайшли «точки дотику».

«Давайте вирішимо це питання до того, як люди приїдуть сюди персонально ставити ці питання, створюючи незручності в Києві», – закликав Чернявський.

Нагадаємо, 24 січня позафракційні народні депутати та співавтори законопроекту 5567 Юрій Дерев’янко та Володимир Парасюк зустрілись з міністром фінансів Олександром Данилюком, який пообіцяв найближчим часом повідомити позицію Мінфіну щодо цього законопроекту.

Власники автомобілів на іноземній реєстрації з усіх регіонів України провели попереджувально-інформаційну акцію з вимогою ухвалити законопроект № 5567, який врегулює проблему тимчасового ввезення авто з іноземною реєстрацією в Україну.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Денис Сергиенко

  Самыми умными не надо быть.Все платят налоги на авто,а вы что особые???

  • андрей андреев

   дурак…..

   • Пугач

    Сергиенко не дурак,эта сволочь из их банды

  • Анатолий Самсоненко

   Вот когда заработаешь 30 000 грн. – на которые можно купить 15-ти летнего немца в десятки/сотни раз лучше того реально хлама, который можно купить в Украине за них же – вот тогда и взвоешь вопросом:”ЗА ЧТО?!!! платить 150 000 – 200 000 грн.?!!!” Это не растаможка в плане поддержки отечественного автопроизводителя – это мзда с нас как с лохов тупо на райскую жизнь Васадзе(АвтоЗАЗ) и Порошенко(“Богдан”).

   • александр савельев

    а эти немцы 15-летние они новые?? они на гарантии?? коробка или двигатель ляжет за какой шиш ты чинить будешь?? нету денег-покупай велосипед!! автомобиль сам по себе как факт наличия уже требует определенного дохода независимо сколько он стоит и воняет так от этих немцев старых, че вы сними делаете то?? что вонь с трубы невыносимая, проедет мимо и 5 минут дышать нечем, накой хрен они тут нужны отработанным ресурсом

    • Анатолий Самсоненко

     Ха-ха-ха :))) А на какой гарантии “ВАЗ” 1978 года(по заявлению продавца:”В отличном состоянии”)? Пятилетний “Ланос” в замене расходников не дешевле 15-ти летнего “Ауди”, а ресурс пробега после замены 1 к 3 и не в пользу “Ланоса”. Большая часть ввозимого это Евро – 4 между прочим, то есть вони меньше, чем от нулячих китайцев 🙂 И так далее . . . Так что сначала заработай на велосипед, узнай разницу между “Ока” и “Кольнаго”, потом заработай и купи “Таврию” . . . сразу полюбишь ездить на трамвае и вот тогда заговоришь совсе-е-е-е-е-е-м по другому 😉

     • александр савельев

      что ты мелешь?? у тебя видно машины никогда не было, по какой это позиции запчастей ланос и ауди одинаковы чудак? дешевле чем на ланос запчастей нету., амортизатор на ауди 2000 стоит а на ланос 500 и так во всем

     • Анатолий Самсоненко

      восстановленные за 2000 грн.пара каяба на ауди выхаживает до 50 000, а что ты ставишь на ланос за 500 и оно до 15 000 хотя бы доживает? На сегодня, тот “оригинал” что я ставлю на 15-ти летние немцы в лучшем случае выпускается в Испании, Словении или Польше(бош/сваг/феби – упаковщики того, что сделано в тайване/китае), и всё равно оно в разы качественее того, что “склЁпано в Мелитополе”, или голимого китая, который такие как ты ставят на свои растаможенные(одно из 80-100 шт.) 20-25-ти летние иномарки завезенные уже 5 – 7-ми летними(что уже хлам по немецким меркам). И что ты мне пытаешься вУмник доказать? Кстати – а где это у нас в Украине(если ты в Украине) говорят “хачи”? Что-то “ватой” завоняло . . .

   • Пугач

    Вот когда дотянем до выборов,голосовать нас вынудят снова за жидов.Они придумают маленькую войну и скажут,что только они смогут все организовать снова.Крым и Донбасс проср… и на второй срок .

    • Анатолий Самсоненко

     Склероз 🙁 Не помню кто из них жид – Кравчук или Кучма? В смысле, при котором чернобыльцам разрешили ввозить для личного пользования(а потом передавать по доверенности родственникам) без растаможки? Может Ющенко жид? Разрешивший инвалидам I и II группы ввозить для себя(и сопровождающих родственников)? На сегодняшних “схемах” одни зарабатывают, а другие не зарабатывают – і як завжди:”Пани деруться, а чуби тріщать у холопів.” А вот какого х*ра сергиенки/савельевы(скорее всего одно и тоже быдло – лень айпишик пробить) строят тут из себя борцов за справедливость?

  • Константин Нескажу

   налоги и поборы это разные вещи!!!!

 • кузнец

  Мужики, вы дайте знать когда на Киев.

 • red parmesan

  заплатите налоги и не нужно будет ни от кого откупаться и разводить коррупцию. где-то прочитал цифру что по дорогам разъежает 300 тыс автомобилей двойниковЙ

  • Пугач

   Еще одна свол…вылезла из дупла

   • red parmesan

    это хитрожопые рагули накупили металолома и теперь хотят его легализовать без уплаты налогов

  • Константин Нескажу

   ты депутатам в личку напиши после их деклараций!!!

 • yik

  давно треба було.. а то одні захищають Україну а нші за свій карман.. здорові мужикі їм без машини жити не можна.. жлоби та гопникі

 • Вован

  Прикольный законопроект, касается только автомобилей старше 7 лет, а если авто 6 лет, то что делать?. Теперь даже нельзя будет каждых 5-10 дней на границу ездить, нужно оставлять на границе залог в сумме таможенной стоимости авто. И чем Парасюк думал, когда писал его. Теперь после принятия этого закона, мне нужно будет выехать и на год оставить авто зарубежом. Ну неужели нельзя было сделать этот закон хотя бы для авто старше 3 лет?

 • Vladimir Selifanov

  когда на Киев обязательно дайте знать