Як насправді йдуть справи на українському ЗАЗі

Здає свої позиції і схоже готується до гіршого …

Запорізький автозавод продовжує здавати позиції на українському автомобільному ринку. Якщо вірити статистиці за травень, продажі ЗАЗу просіли майже на третину. За даними асоціації «Укравтопром», в минулому місяці в Україні було продано 124 автомобіля, випущених в Запоріжжі, тоді як роком раніше ЗАЗ продав 184 авто.

За підсумками місяця в списку найпопулярніших автомобільних марок вітчизняний бренд зайняв 17 місце, хоча в травні 2016-го «Зазівські» машини входили в десятку бестселерів.

Популярність ЗАЗу падає не перший рік. З 2016-му травневі продажу просіли на 9,4%. А ще роком раніше показники Запорізького автозаводу скоротилися більш ніж удвічі. Рекордне ж падіння було в травні 2014 го: з початком російської агресії проти України продажі ЗАЗу скоротилися в 3,7 рази. А якщо порівнювати нинішні показники з довоєнними, картина для українського автозаводу і зовсім вимальовується сумна: за чотири роки запорізькі автомобілі почали купувати в 14 разів рідше. І якщо в травні 2013 року продукція Запорізького автозаводу займала більше 10% українського автомобільного ринку, то минулого місяця вона не дотягнула і до 2%.

Не рятує Запорожців і цінова перевага. Так, якщо подивитися ТОП-10 найбільш дешевих авто в Україні, можна побачити, що в «бюджетну» десятку потрапили всі нинішні моделі ЗАЗу. Однак, незважаючи на відносно низькі ціни, українці не поспішають підтримувати гривнею вітчизняного виробника. Більшість автомобілістів вважають за краще за ці гроші купувати старі іномарки, які за своїми характеристиками виграють у новеньких ЗАЗів.

https://avtoblog.ua/


Не пропустіть