КрАЗ показав потужний самоскид-зерновоз (Фото)

Зерновоз КрАЗ-5401С2 тепер можна придбати із частковою компенсацією за рахунок держбюджету. Про це повідомляє офіційна сторінка Кременчуцького автомобільного заводу у Facebook, відзначає mashyna.

Самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 створений на базі середньотоннажного самоскида КрАЗ-5401С2 (4х2) у минулому році. Його дебют відбувся на Міжнародній виставці «Зернові технології – 2018», де зерновоз привернув увагу і отримав високу оцінку аграріїв та фермерів.

Платформа вантажівки – власного виробництва. Для підвищення завантажувального простору до 12 кубів серійну 7-кубову платформу коробчатої форми самоскида КрАЗ-5401С2 конструктивно змінили, збільшивши висоту бортів.

Нова самоскидна платформа має задній борт, який при розвантаженні відкривається автоматично, керування ним здійснюється безпосередньо з кабіни водія. Також є розпашний задній борт. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром. Для захисту вантажу від атмосферних опадів встановлено дуги з тентом. Окрім сипучих зернових вантажів передбачена можливість перевезення вантажів у палетах.

Зерновоз КрАЗ-5201С2 дуже маневрений, завдяки мінімальному радіусу повороту в 7,5 м і невеликих – 6330х2500х2960, габаритах. Оснащений дизельним рядним двигуном Євро 5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев’ятиступеневою коробкою передач.

Кабіна – із максимальним рівнем комфорту: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульована за кутом і висотою рульова колонка, функціональна панель приладів. Для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть