Обробка кузова автомобіля

Незалежно від того, як часто і в яких умовах використовується автомобіль, з часом він піддається корозійних пошкоджень. Пошкодження можуть з’явитися в будь-якому місці автомобіля, наприклад у вигляді дірок на днище або тріщин на бічній частині. З часом невеликі осередки іржі починають розростатися і призводять до повного пошкодження машини. Вчасно проведена обробка кузова автомобіля допоможе вберегти транспортний засіб від повного руйнування. Всі сучасні методи боротьби з корозією діляться на три види: пасивний, активний і перетворюючий. Активним способом захисту є використання спеціальних захисних складів, що наносяться на весь кузов автомобіля. Перетворюючий метод захисту – оксиди металів перетворюють на подобу складу грунтовки.

Захищає автомобіль від містяться в повітрі вологи і солей. Під час пасивного захисту кузов автомобіля ізолюють від впливу навколишнього середовища. Для пасивного захисту автомобіля використовуються спеціальні мастики. Перед нанесенням захисного складу на автомобіль, його поверхня очищається від різноманітних забруднень. Якщо на кузові під час очищення будуть виявлені пошкодження корозії, доведеться скористатися спеціальною речовиною на основі ортофосфорної кислоти. При попаданні на іржу такий склад знищує її, перетворюючи на грунтовку. Якщо речовини було нанесено занадто багато і воно не все увійшло в реакцію з корозією, його надлишки витираються.

Після цього можна проводити обробку кузова антикорозійними речовинами і займатися його фарбуванням. Мастика наноситься досить товстим шаром. Всі роботи ведуться послідовно щоб уникнути появи прогалин. Правильно нанесений захисний матеріал допомагає захистити автомобіль не тільки від шкідливих речовин, що містяться в повітрі, але і від ударів дрібних камінчиків.


Не пропустіть