Збільшення потужності двигуна за допомогою закису азоту

Кожен власник автомобіля, звичайно, якщо у нього не позашляховик, думає про збільшення потужності свого чотириколісного друга. Збільшити її можна кількома способами. Можна збільшити об’єм двигуна або встановити турнобонаддув. Але найвигіднішим способом є установка і використання закису азоту.

Закис азоту – це криогенний газ, що складається з молекул кисню та азоту. Даний газ забезпечує збільшення спалювання більшої кількості палива, через що і підвищується потужність двигуна. Включається дана система за допомогою кнопки, але спрацьовує система тільки при максимально відкритій дросельної заслінки. Активувати закис азоту потрібно при 2,5 тис. Обертів на хвилину і вище.

В автомобілі закис азоту знаходиться в балонах у вигляді стислої рідини. Вона дуже чутлива до перепадів температури навколишнього середовища. Тиск в балоні падає при зниженні температури, що призведе до зменшення віддачі двигуна при активації системи. При підвищеній температурі ж частина рідини перетвориться в пару. І при включенні закису в камеру згоряння спочатку надійде пар, через що цілком можлива затримка на 0,3-0,5 сек.

Комплекти закису азоту можуть бути трьох типів: суха, мокра і система безпосереднього впорскування в порт. Також існують комплекти закису азоту, при монтуванні яких конструкція двигуна не вимагає ніяких додаткових змін. Такі комплекти підходять до всіх серійним автомобілям. І ще існують спеціальні комплекти для професійного використання. Установка такого комплекту вимагає ретельної підготовки авто, але і приріст потужності від такого комплекту може досягати до 500 кінських сил.

Основною умовою установки закису азоту є наявність авто в робочому стані. Обов’язково потрібно враховувати, чи зможе ваше авто витримувати додаткові навантаження. Вітчизняні авто витримують навантаження в 50% від заводської потужності.

Установка звичайної системи закису азоту не збільшує масу авто, не вимагає змін в двигуні і коробці передач авто і займає невеликий простір. У міру витрати закису азоту балон потрібно періодично заправляти. Якщо буде встановлений 10 фунтовий балон на машину з 1,5-2,0 літровим двигуном, його буде вистачати приблизно на 15 заїздів з місця на 402 метра, за умови, що система працюватиме до 10 секунд за кожен заїзд. Можна збільшити кількість закису замовленням і установкою 15-20 фунтових балонів, або просто встановити кілька 10 фунтових.


Не пропустіть