Genesis отримав незалежність від материнської компанії Hyundai в США

Бренд Genesis зазнав значного прориву на американському автомобільному ринку, оголошуючи свою повну незалежність від Hyundai. Цей крок відкриває нові можливості для розвитку та конкуренції з провідними виробниками розкішних авто. Останнім часом Genesis активно посилював свій імідж та підвищував впізнаваність бренду через національну рекламну кампанію, що призвело до стабільного зростання продажів.

Компанія також активно переходить до електрифікації свого модельного ряду з метою досягнення цілей до 2030 року. Запровадження повністю електричних моделей, таких як GV60, G80 і GV70, підтверджує стратегічний курс Genesis на розвиток у напрямку електричної мобільності. Плани компанії на майбутнє включають виключно електричні автомобілі після 2025 року.

Повне розмежування від Hyundai дозволяє Genesis спрямувати свої зусилля на розширення своєї дилерської мережі та підвищення рівня обслуговування. Збільшення числа співробітників корпоративного офісу свідчить про серйозні наміри компанії розвивати бренд і стати серйозним гравцем у сегменті розкішних автомобілів.


Не пропустіть