Ремонт оббивки сидінь автомобіля

Давно помічено, що рівень комфорту від водіння або поїздки в автомобілі безпосередньо залежить внутрішнього оздоблення салону, і в першу чергу, від стану сидінь. Пошкодження оббивки аж ніяк не радують око, а продавлені автомобільні крісла під час руху доставляють масу незручностей, як водієві, так і пасажирам.

В даний час усунення цих вад не представляє ніякої складності. У будь-якому більш-менш великому населеному пункті з’явилися спеціалізовані автоательє, де за доступними цінами вам виконають ремонт автомобільних сидінь. Частіше за інших зустрічаються такі дефекти оббивки, як: розриви, потертості на підлокітниках, спинках і самих сидіннях. Найчастіше, після ДТП, порушується цілісність каркасів крісел. У будь-якому з цих випадків, якщо, звичайно, вам важливий лиск усередині автомобіля, ремонт сидінь просто необхідний.

Вартість і тривалість ремонт а буде залежати від матеріалу оббивки і складності ушкодження. Ремонт сидінь, пов’язаний з відновленням оббивки зі шкіри, вінілу або текстильних тканин виробляється за схожими технологіями. Сутність його полягає в неодноразовому, з певними проміжками часу, покритті місця пошкодження спеціально підібраним складом з наступною термообробкою.

Дана технологія забезпечує абсолютне відновлення матеріалу абсолютно різних забарвлень і відтінків. Для точного повторення малюнка, з шкіри або шкірозамінника попередньо знімають зліпок, завдаючи спеціальний силіконовий склад, так що після ремонту матеріал оббивки виглядає, як новий, і місце відновлення неможливо розгледіти. При ремонті каркаса автомобільного крісла може знадобитися відновлення або заміна окремих елементів рами, механізмів регулювання положення сидіння. Якщо після цього потрібна повна заміна оббивки, на вибір пропонується величезна кількість видів шкіри різних відтінків і текстури, що дозволяє задовольнити попит самого вимогливого замовника.

Звичайно, ремонт сидінь можливо виконати і своїми руками. Для цього доведеться неабияк попітніти – самостійно зняти автомобільне крісло і здійснити ряд робіт по якісному відновленню оббивки без спеціального обладнання не так-то легко. Тому великий ризик замість відновлення сидіння остаточно все зіпсувати, а необхідні для ремонту клейові склади і фарбувальні речовини коштують недешево. З цього випливає, що роботи з усунення порізів, потертостей і розривів драпірування крісел краще довірити майстрам своєї справи з автоательє, а щоб запобігти можливі пошкодження, гранично дбайливо ставитися до оббивки сидінь.


Не пропустіть