Ефектне фарбування автомобіля

Автомобілі сьогодні для багатьох перестали бути просто засобом пересування, тепер машина відображає характер, індивідуальність її власника, а також підкреслює його статус. Саме тому багато хто прагне виділитися з транспортного потоку і йдуть на сміливі перетворення зовнішнього вигляду свого «коня». Одним з таких кроків може стати нестандартна фарбування автомобіля.

Існує безліч способів змінити екстер’єр машини – лаки, плівки, аерографія та ін. Однак домогтися яскравого вигляду можна і за допомогою звичайного фарбування. Хоча «звичайної» її можна назвати чи – сучасна індустрія підготувала для автомобілістів найнеймовірніші пропозиції.

Автофарба хамелеон

16627e38ee4e1c4f4b73fd1b6a27badf

Автофарба з ефектом «хамелеон» ще недостатньо поширена серед автолюбителів, тому вигідно підкреслить креативність власника автомобіля. Це порошкова фарба, в якій базовий колір заломлюється при зміні кута зору і при різному освітленні. Сполучення квітів при цьому можуть бути абсолютно різні, але, як правило, гамма складається з 2-3 відтінків.

Покриття фарбою «хамелеон» несе не тільки декоративний характер, а й захисний – фарба володіє сильною антикорозійними властивостями і стійкістю до подряпин, ударів, хімічних впливів. Однією фарби достатньо для хорошого захисту, проте елементи, що часто зустрічаються з агресивним середовищем (колісні диски) краще додатково відполірувати. Варто відзначити, що фарба «хамелеон» отримала санітарно-гігієнічний сертифікат, а значить, абсолютно безпечна для здоров’я.

Дзеркальна автофарба

xrom

Дзеркальну фарбу часто називають «хром фарбою» за її схожість з металом. Покриття створює ідеальну дзеркальну поверхню, яка чудово підходить в якості бази для фарбування в певний відтінок. Такий метод створює неповторну гру відблисків і світлових ефектів на поверхні кузова, саме тому його часто застосовують при фарбуванні гоночних автомобілів – щоб заворожити глядача.

Захисні властивості хромованого покриття також високі – фарба дуже стійка до механічних впливів, перепадів температур і не містить легкозаймисті речовини. Поверхня кузова також виграє від антикорозійних властивостей фарби, його довговічності і міцності. Тим не менш, при виборі саме цього способу фарбування варто утриматися від нанесення покриття на весь кузов повністю – такий спосіб більше підходить для виставкових зразків, якщо ж ви часто користуєтеся громадськими дорогами, то будете зліпити проїжджаючих водіїв. Замість цього, можна нанести фарбу поверх дзеркальної поверхні для дивного переливання відтінків, або покрити хром фарбою лише деякі деталі.

Матова фарба

1311484327_mat_film_price_color_blue_camry

Автофарба, що надає поверхні кузова матовий ефект, читається самим статусним тюнінгом і підходить далеко не для кожного автомобіля. Відмінність її від звичних металіків тому, що фарба не переливається на сонці, не блищить, а якщо помацати таку поверхню, можна відчути її шорсткість. Поза сумнівами, таке покриття додасть автомобілю солідності і посилить відчуття його преміального характеру.

Однак у цього покриття є ряд істотних мінусів – воно вкрай неміцно, і якщо зіпсується, необхідно буде фарбувати весь автомобіль заново. На матовою поверхні краще видно бруд, плями і подряпини, а мийка


Не пропустіть