Як боротися з корозією кузова?

Найпоширеніший і невиліковний природний недуга автомобілів – корозія металу кузова. Довгий час від нього не було порятунку, проте засіб, що дозволяє сповільнити руйнування металу, існує – це перетворювач іржі. Корозія кузова автомобіля – природний процес, який триває постійно. Корозія виникає при взаємодії металу з водою, киснем, у результаті перепаду температур, через вологи. На жаль, засобу, що дозволяє захистити метал від розкладання та іржі не існує, але засіб, що дозволяє уповільнити процес корозії, є. За допомогою перетворювача іржі, корозія металу стає менш активною і руйнівною. Даний засіб допомагає зберегти стан кузова лише на деякий час, але не позбавити від проблеми. Одним із засобів, що попереджають появу корозії, є антикорозійні суміші.

Такі суміші створюють між поверхнею металу і природним середовищем гідробар’єр. За допомогою антикорозійних сумішей, взаємодія заліза з повітрям і вологою обмежена, а процес розкладання металу кузова автомобіля виключений. Антикорозійні суміші застосовують, в основному, на нових автомобілях в якості захисту. Іншим способом захисту кузова є перетворювач іржі, даний засіб виступає як нейтралізатора на хімічному рівні. Такий спосіб найбільше підходить для автомобілів з ​​пробігом, коли метал уже уражений і виникли перші осередки. У цих двох випадках, необхідно діяти негайно, бо зволікання чревате наслідками.

Незважаючи на те, що часу мало, підходити до вибору перетворювача іржі все ж треба грунтовно. На ринку хімічних засобів для догляду за автомобілем існує величезний вибір, і з усього різноманіття вибрати щось дійсно варте досить важко. По суті, весь асортимент щодо якісних і не дуже засобів, у якійсь мірі дорівнює між собою. Суть вибору перетворювача іржі полягає в наступному: перед тим як придбати засіб, необхідно визначити, де знаходиться вогнище пошкодження, і яка його ступінь. У деяких випадках, коли процес надто запущене, задаючись питанням, – як боротися з корозією кузова, – доведеться діяти більш радикальними методами, наприклад, перетравлювати прогнилі частини повністю. Однак обробити вогнище пошкодження навіть не зовсім відповідним перетворювачем – це краще рішення, ніж повна відсутність яких-небудь дій. Купуючи перетворювач іржі, необхідно вимагати сертифікат відповідності якості, який дає гарантію, що це фірмовий засіб, адже на підроблених засобах люблять заробляти.


Не пропустіть