Етапи кузовного ремонту автомобіля і опис необхідних робіт

Автомобілі відомої німецької марки БМВ славляться не тільки своїми надійними двигуна ми і трансмісією, а й унікальним дизайном кузова. Але іноді трапляється, що ці ідеальні риси спотворюються, і автомобіль втрачає частину своєї колишньої привабливості і вартості внаслідок ДТП. На думку багатьох експертів, враховуючи безпасность руху на дорозі, ремонт кузова автомобіля відрізняється підвищеною відповідальністю і складністю і включає в себе кілька етапів. Цей вид ремонту увазі рихтувальні та зварювальні роботи, ґрунтування і фарбування. Різні марки і моделі автомобілів, а також року їх випуску впливають на цінову політику таких завдань. Буває й так, що кузовний ремонт бмв нової моделі з невеликими дефектами може вийти навіть дешевше комплексу робіт з вітчизняною машиною, що має значні пошкодження кузова і навісних елементів.

Куди звернутися для ремонту і відновлення кузова?
Власникам імпортних авто високого класу слід звертатися тільки в перевірені СТО, де зможуть надати необхідну допомогу: витягнути вм’ятини, якісно зашпаклювати, підібрати фарбу потрібного відтінку. Місцевий або локальний ремонт не займає багато часу, хоча і вимагає досвіду і спеціального устаткування. Після таких робіт фарбування місця удару може і не знадобитися. Сюди входять видалення вм’ятин, заміна бамперів, розбитою оптики та інші види. Майстри по бляшаним роботам виправляють пошкодження навіть без розбирання корпусу автомобіля, якщо ступінь пошкодження це дозволяє. Непотрібні зварювальні роботи призводять до подальшої корозії металу, тому фахівці вдаються до них у крайньому випадку.

Звичайні ушкодження при їзді – вм’ятини – виправляються за допомогою нових технологій і устаткування вакуумним або іншим способом без подальшого фарбування, що знову ж таки залежить від серйозності пошкодження. Складний кузовний ремонт застосовується для авто, що потрапили в серйозне ДТП, і може включати всі види відновлюють робіт. Етапи такого ремонту нерідко включають заміну елементів корпусу, дверей і крил автомобіля. Вирівнювання металу, зварювання, подальше шпаклювання і фарбування – всі ці моменти входять у заходи по складному ремонту. Устаткування для такої роботи може включати як ручні інструменти, так і складні стапельні системи, за допомогою яких відбувається вирівнювання і витягування несучих елементів корпусу. У зв’язку з цим рекомендується звертатися в професійні майстерні, де надаються всі види послуг, пов’язаних з ремонтом кузова.


Не пропустіть