Названо 5 найпоширеніших зимових проблем з автомобілем (Фото)

Зима – страшний сон автомобіліста. Кількість додаткових проблем, які виникають саме в цей час, може тільки засмучувати. Як це не дивно, але більшість з них в холодну пору року безпосередньо пов’язано з низькою температурою повітря, наявністю снігу і льоду. Саме час згадати найбільш поширені проблеми, а також способи дієвого і оперативного виходу з подібних ситуацій.

1. Замерзлі замки

Для того, щоб замки не замерзали на морозі, рекомендується періодично їх змащувати. Благо, відповідні технічні рідини коштують недорого і знайти їх в магазині не складно. Мастильні ж матеріали допоможуть розтопити лід, тому корисно тримати відповідний балончик у себе. У крайньому випадку замкову щілину можна відігріти «варварським» способом – запальничкою.

2. Двері примерзли до ущільнювача

Найчастіше таке трапляється після того, як автомобіліст помив свій автомобіль взимку і відразу ж після цього (не давши машині просохнути під час їзди) відправив його на довгострокову стоянку. Чекати весни – не варіант, а відкривати двері разом з ущільнювачем теж не хочеться, доведеться відігрівати. Найкраще спробувати використовувати для цієї справи фен або пляшку гарячої води. Тільки не потрібно лити окріп на кузов! Прикладаємо «грілку» до проблемних місць і тримаємо.

3. «Пітніють» скла

Якщо взимку в салоні почали пітніти скла, то швидше за все всередині автомобіля накопичилося занадто багато вологи. Таке часто буває, коли автомобіліст і пасажири несуть в салон сніг, недостатньо ретельно обтрушуючи ноги. У цій ситуації вологе повітря потрібно виводити. Спочатку машину слід позбавити від усього снігу і талої води. Після цього – запустити систему вентиляції (можна разом з кондиціонером). Якщо автомобіль ночує в гаражі, то корисно залишити на ніч привідчинене вікно.

4. Примерзання гальм

У дуже сильні морози можуть навіть замерзнути гальма. Якщо колодки стали намертво і відмовляються працювати після ночівлі, слід полити колеса теплою (саме теплою, ні в якому разі не окропом) водою. Крім того, не зайвим в такій ситуації буде здійснити прогрів автомобіля. Дві ці нехитрі дії допоможуть звільнити гальмівні колодки від крижаного панцира.

5. Примерзання щітки

У сильний мороз або під час снігу деякі щітки автомобільних склоочисників починають обмерзати. Вирішується ця проблема двома способами. Перший – це подача додаткової кількості теплого повітря на лобове скло. Другий – це періодична подача додаткової омивайки. У найважчих ситуаціях дані методи можна сміливо поєднувати.

Джерело novate.ru

Не пропустіть