Не лише регулярний техогляд: як продовжити термін служби свого авто

Кожен автовласник хоче, щоб його машина працювала безперебійно роками і ніколи не ламалася. Щоб досягти цього, потрібно не просто об’їжджати вибоїни або регулярно відвідувати СТО.

Існує кілька нюансів експлуатації автомобіля, які прямо чи опосередковано впливають на його технічний стан”.

Дуже часто водії не звертають уваги на те, що горить контрольна лампа двигуна. А дарма. Дуже важливо перевірити стан індикатора перевірки двигуна. Це може зробити автомеханік, який прочитає код і скаже, чи потрібен ремонт. Не варто ігнорувати цей індикатор.

Ретельно обирайте маршрут

Дороги в Україні, м’яко кажучи, не найкращі. Однак, якщо вам доводиться вибирати між довшим або коротшим маршрутом, незважаючи на поганий стан доріг, обирайте перший варіант. Так ви зможете заощадити на підвісці.

Автомобіль хоче бігати

Автомобілі, які місяцями стояли в гаражі або на вулиці, мають більше шансів зламатися, ніж ті, що регулярно використовуються. Акумулятори можуть розрядитися, деталі, такі як зчеплення і гальма, іржавіють, а шини тверднуть.

Регулярне миття автомобіля

Миття кузова гарантує, що він залишиться вільним від іржі ще довше. Пташиний послід, пил, антифриз на дорожньому покритті – все це вбиває кузов автомобіля. Дорожня сіль – найгірший з них, і вона може накопичуватися на ходовій частині та інших частинах автомобіля. Тому автомобіль слід регулярно мити, особливо взимку.

Прогрійте двигун автомобіля

Автомобільні двигуни погано реагують на холодну оливу. Тому його потрібно прогрівати. Влітку достатньо хвилинного прогріву, але взимку сучасні двигуни потребують 3-5 хвилин.

Джерело uamotors.com.ua

Не пропустіть