Призначення автомобільних присадок для двигуна

Існує велика кількість всіляких присадок для двигуна. Придбати їх можна як на автомобільних ринках, так і в спеціалізованих магазинах. Відрізняються вони як за вартістю, так і за призначенням. Але, як правило, мета у всіх присадок одна – підвищення ресурсу роботи двигуна, зменшення споживання палива. Автомобільна присадка – в’язке речовина, яка може застосовуватися декількома способами: заливання у двигун (змішування з маслом); додавання в паливний бачок; обприскування необхідного вузла. На те, наскільки корисною буде присадка, в першу чергу впливає ступінь зношеності двигуна, і в другу – марка присадки. Дорогі присадки можуть запобігти дорогий ремонт, ефект дешевших присадок не такий чудодійний. Завдяки вмісту в присадках спеціальних компонентів, вони сприяє покриттю деталей двигуна захисним шаром.

Він утримується протягом досить тривалого періоду, і, як результат, захищає двигун від зносу. Існує кілька видів присадок:

Присадки для економії палива;
Відновлюючі присадки;
Дегидрирующей присадки;
Присадки для очищення двигуна.

Підвищенню октанового числа бензину і збільшують його горючість. І виходить, що завдяки підвищеній енерговіддачі, витрата палива зменшується десь на 20%. Але, у таких присадок є один недолік – великий вибір. Адже найчастіше серед великої різноманітності важко вибрати дійсно якісний товар. Що щодо відновлюють присадок, то вони більшою мірою призначені для тих моторів, які упродовж тривалого періоду не експлуатувалися. Такі присадки заливаються у двигун.

Вони здатні обволікати деталі, і заповнювати мікротріщини в циліндрах двигуна, пом’якшувати сальники. Завдяки таким присадкам автомобіль може стати жвавіше, а двигун, у свою чергу буде працювати тихіше. Дегидрирующей присадки хоч і схожі по своїй дії з присадками для економії палива мають своє головне призначення – вбирати вологу, що накопичилася в бензобаку. Ці присадки дуже важливі, тому що навіть найменша крапля води, яка може потрапити в циліндри мотора, може стати причиною появи серйозних неполадок. Про присадках для очищення двигуна потрібно сказати те, що їх потрібно заливати в моторне масло. Вони змішуються з маслом і таким чином очищають деталі двигуна від нагару.