Вибір зимової гуми робіть правильно!

Взимку, коли випаде сніг і дороги вкриті шаром слизького льоду, існує величезний ризик потрапити в аварію з серйозними наслідками. Забезпечення безпеки пересування на автомобілі – найважливіша функція його водія. Убезпечити себе від попадань в аварії в зимовий період можна, підібравши якісну зимову гуму для автомобіля. Зимові шини відрізняються від літніх тим, що мають інший склад і вид протекторів, забезпечуючи краще зчеплення в зимових умовах. «Перевзути» в зимову гуму автомобіль не буде заносити на слизькій дорозі. Це відбувається за рахунок збільшеного відсотка зчеплення зимових шин з дорогою в порівнянні з літніми, а особливо, якщо зимова шина – шипована. Купивши комплект зимових шин, потрібно його правильно встановити. Ставити зимову гуму слід до того, коли настануть сильні морози і холоду. Тому подбайте завчасно про шины Кама для легковых автомобилей

Це необхідно зробити для того, щоб звикнути до їзди на зимовій гумі, та й ранні заморозки дають про себе знати всім відомими днями бляхаря. Знімати зимові шини і міняти їх назад на літні потрібно навесні, коли встановиться стійка плюсова температура, ну а на зимовій гумі їздити в літні місяці категорично заборонено. Деякі, занадто впевнені у собі водії думають, що володіють достатньою досвідченістю і майстерністю, щоб їздити на літній гумі навіть в умовах сильної ожеледиці. Але не потрібно піддавати себе і своїх пасажирів, пішоходів такому ризику.

Разом з придбанням зимових автомобільних шин можна купити автомобільні диски, щоб міняти колеса цілком, а не переставляти покришки двічі на рік. Але колісні диски теж мають свої індивідуальні особливості. Слід звертатися до фахівців і консультантам, щоб вони допомогли вибрати правильну модель зимової гуми і автомобільних дисків. Важливу роль тут відіграє те, на якій дорозі планується експлуатувати автомобіль. Позначивши критерії та особливості автомобіля, можна зробити вибір. Рекомендується прислухатися до думки консультанта в авто-магазині. Якісні автомобільні диски і зимові шини прослужать довгу службу, забезпечать зручність їзди на автомобілі і безпеку, адже правильно вибрані якісні зимові шини – запорука безпеки на дорогах в зимовий період часу, що допоможе уникнути аварійних ситуацій.


Не пропустіть