Суворий броньовик на базі Land Rove від компанії Red Bull

На цей раз логотип компанії Red Bull розташувався на дійсно дивному автомобілі. Втім, його крутості це анітрохи не применшує, адже він схожий на справжнього ніндзя на колесах, пише fishki.net.

Мабуть, саме такого автомобіля і не вистачало цій компанії. Довгий час фанати просили їх побудувати позашляховик на базі Land Rover Defender, який відбивав би справжній характер бренду Red Bull. Вуаля, тримайте!

Так, все вірно, цей монстр дійсно побудований на базі Land Rover Defender 130. За багато років, цей автомобіль у що тільки не перетворили: він був адаптований для арктичних експедицій, він був засланий в африку в ролі автомобіля для сафарі, і т.д. Та про що тут говорити, існує навіть Defender, що являє собою пересувний кінотеатр!

Початкова збірка здійснювалася в Австралії, і саме там автомобіль знайшов деяку схожість з винищувачем Lockheed F-117. Така машинка непогано вписалася б до складу якого-небудь загону поліції, якому доводиться частенько придушувати повстання.

Спочатку планувалося забарвити автомобіль в традиційний для компанії синій колір, однак для такого агресивного дизайну найкраще підійшов саме чорний. Що ви думаєте з приводу цього монстра?


Не пропустіть