Неймовірний гібрид від Volkswagen, про який ти не чув (Відео)

Volkswagen XL1, що випускався в обмеженій кількості в 2013-2015 роках, завжди позиціонувався як гібридний суперкар. Тому він цілком може стати в один ряд з моделями Porsches і Ferrari. Правда, до теперішнього суперкара він, як то кажуть, не дотягує.

Гібридна силова установка VW XL1 складається з двоциліндрового турбодизеля потужністю всього 48 к.с. і електромотора потужністю 27 к.с. Загалом, це, звичайно, дуже маленька потужність для суперкара. Літій-іонна батарея забезпечує дальність поїздки в 50 кілометрів на електродвигуні.

Завдяки широкому використанню вуглецевого волокна і керамічним гальмівним дискам, важить XL1 всього 795 кг. Проте, навіть таку вагу не зробив автомобіль швидкісним. До 100 км/год він розганяється всього за 12,7 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 160 км/год. Зате рівень викидів шкідливих речовин в атмосферу не перевищує 21 гр/км.

Кожен XL1 робили в ручну. Всього було випущено лише 200 екземплярів цієї моделі. В Європі такий старий автомобіль можна купити приблизно за 110 000 євро. На цій моделі Volkswagen тестував нові для себе гібридні технології. Тобто це насправді був некомерційний, а дослідницький проект.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що Volkswagen розглядає можливість створення спортивної версії XL1 – XL Sport. Така модель могла б оснащуватися електромотором і 1,2 л твін-турбо двигуном потужністю 188 к.с. від Ducati. Правда, потім з’ясувалося, що це всього лише нічим не підтверджені чутки.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть