Секрети паралельної парковки або як не бути “чайником” на дорозі (відео)

У сучасному мегаполісі автомобілів стає все більше, а місця на парковці все менше. Але паркуватися якось треба!

Сьогодні ми спробуємо розібратися, як правильно здійснювати парковку автомобіля, і розповімо кілька важливих секретів, пише autodriving.net.

Паралельна парковка – найнадійніший спосіб швидко припаркуватися в міських умовах, коли мало місця для парковки і маневру. Невеликі секрети при парковці в рази збільшать ваше вміння швидко припаркуватися.

Перший секрет успішної парковки – правильний захід. Під’їжджаючи до місця паркування треба мов «пірнути» в вільне місце. Це спростить завдання, коли прийдеться здавати назад, адже наш автомобіль вже буде знаходитися під кутом, а не паралельно дорозі.

Потім, повертаючи кермо наліво, продовжуйте рухатися вперед, поки праве заднє колесо не порівняється з бампером припаркованого автомобіля. Тепер можна їхати назад, вивертаючи кермо до упору вправо.

Як тільки Ви побачите в лівому бічному дзеркалі праву фару заднього автомобіля – поставте колеса прямо. І їдьте назад до тих пір, поки вісь заднього лівого колеса не порівняється з лінією габаритів попереду і ззаду припаркованих автомобілів. Після чого виверніть кермо вліво і продовжуйте їхати назад, контролюючи відстань до ззаду припаркованого авто. Більш докладно і наочно ви можете ознайомитися з уроком паралельної парковки на відео.


Не пропустіть