Яке авто має найбільшу популярність у Європі

Статус найбільш затребуваного автомобіля в Європі сьомий рік поспіль впевнено і холоднокровно захищає німецький Volkswagen Golf. В Старому Світі за минулий рік розкупили понад півмільйона примірників поточного, сьомого покоління «Гольфа», пише autodriving.net.

За підсумками 2015, популярний хетчбек Volkswagen Golf знайшов відразу більш 383 тисяч покупців, чим знову підтвердив титул найбільш продаваного автомобіля Старого Світу.

Зрозуміло, серед найбільших європейських авторинків «Гольф» більш за все полюбляють у Німеччині, де він займає перше місце за обсягом реалізації.

На другому місці за популярністю серед європейців знову опинився компактний міський хетчбек Ford Fiesta (258 тис. примірників). Третій рядок у загальному обсязі європейських продажів, відвоювавши його в Renault Clio, зайняв інший Volkswagen — цього разу Polo. Сам «Кліо» за підсумками 2015 трохи просів по цифрах і зайняв четверте місце (224 тис. машин). Замикає п’ятірку лідерів ще один компакт — Opel Corsa, що знайшов понад 214 тис. покупців.

У топ-десятку найбільш продаваних моделей у Європі, окрім вищеперелічених, потрапили Peugeot 208 (181 тис. шт.), Ford Focus (176 тис. Шт.), Nissan Qashqai (167 тис. шт.), Fiat Panda (158 тис. шт. ) і Renault Captur (153 тис. шт.).


Не пропустіть