Купуємо японський автомобіль: на що потрібно звернути увагу

Багато хто в нашій країні хоче стати щасливим володарем японського автомобіля. Це обумовлено тим, що японський автомобіль ще з радянських часів асоціюється у співвітчизників з якістю і надійністю. Дійсно, якщо взяти до уваги такі рамні джипи, як Land Cruiser 200 старих поколінь – вони були прикладами надійності, але сучасні цифрові технології і необхідність конкуренції з німецькими кросоверами зробили колись надійні рішення менш надійними, пише ageofcomp.info

Саме тому в даній замітці ми зупинимося на тому, на що необхідно звернути увагу перед покупкою японського автомобіля.
У першу чергу необхідно ознайомитися з вартістю запасних частин до японських автомобілів www.japan-cars.com.ua.

Особливо це актуально, якщо ви плануєте покупку вживаного автомобіля. Пов’язано це з тим, що на багатьох японських автомобілях запасні частини коштують досить дорого. Наприклад, новий двигун для популярної Мазди або Хонди може обійтися у вартість купленого автомобіля. Окремої уваги заслуговує той факт, що більшість популярних японських автомобілів знаходиться на “особливому рахунку” у страхових компаній. Наприклад, Honda Accord в деяких регіонах країни користується увагою злодіїв чи не найбільше. Як наслідок, якщо ви любитель КАСКО – його вартість вам буде обходиться в рази дорожче, ніж у інших менш популярних автомобілів.

Деякі японські марки автомобілів популярні виключно в нашій країні. Наприклад, автомобілі марки Mitsubishi не дарма починають продаватися спочатку в нашій країні, а потім вже в інших країнах. Пов’язано це з тим, що вони найбільш популярні саме у вітчизняних покупців, у той час як в Європі, США та Китаї вони не заслужили аналогічної популярності.

Багато японських марок автомобілів, такі як Nissan, вже давно збираються з китайських автомобільних компонентів, тому говорячи про те, що корейські автомобілі менш надійні через їх корейського походження – ви будете неправі. За останніми даними, в Росії користуються найбільшою популярністю вітчизняні та японські автомобілі. Але, останнім часом відзначається спад частки іноземних автомобілів, це пов’язано, як з цінами, так і з стимулюванням з боку уряду.


Не пропустіть