Бронетранспортер “Дозор-Б” виготовлятимуть за стандартами НАТО

ДК «Укроборонпром» і чеська компанія VIP підписали Меморандум про співпрацю і стратегічне партнерство в проектах з озброєння для потреб ЗСУ. У документі, зокрема, розповів заступник генерального директора державного концерну, передбачено приведення машин у відповідність зі стандартами НАТО, пише lvov.ws.

«Це означає, що машина буде адаптована і уніфікована під військову техніку, яку використовують члени НАТО. Після цього нею зможуть користуватися абсолютно різні війська в різних країнах. Тому, під час доведення машини до «натовських» стандартів буде замінена система радіозв’язку, захисту, озброєння буде уніфіковано за калібром », – пояснив Артур Херувимів.

Він також додав, що європейські партнери допоможуть досить швидко сертифікувати техніку, пройти випробування на полігонах.

«Ми вирішили підписати Меморандум, оскільки і українське підприємство, і наше – обидва мають досить хорошу основу для співпраці, а в майбутньому сподіваємося на впровадження інших проектів », – запевнив директор чеської державної компанії VOP Отто Янда.

Артур Херувимів додав, що зараз на Львівському бронетанковому заводі випускають до десяти машин «Дозор-Б» на місяць, проте планують збільшити цю цифру в п’ять разів.

«Випуск 50-ти надійних броньовиків на місяць – це абсолютно реальні цифри. Ми довели, що «Дозор-Б» – надійна машина, яка незабаром буде доведена до досконалості, до стандартів НАТО. Тепер наші іноземні колеги дивляться на український броньовик як на високоякісний продукт », – запевнив представник концерну.


Не пропустіть