Як активісти «ДК» пручалися поліцейським і отримали удари кийком (відео)

В Одесі активісти «Дорожнього контролю» пручалися патрульним поліцейським і отримали удар кийком, пише avtopoligon.info.

Останнім часом активісти руху «Дорожній контроль» стали влаштовувати провокації з дискредитації одеської патрульної поліції. Принаймні, так вважають самі патрульні.

Так, 11 січня в Київському районному суді мало відбутися друге засідання у справі про злісну непокору співробітникам поліції одного з активістів «руху» Максима Прокопчука. Інцидент мав місце ще 30 грудня 2015 в районі Вільямса, 62.

Поліцейські зупинили водія «дев’ятки» за перетин подвійної суцільної, а той у свою чергу заявляє, що патрульні поліцейські його побили кийками. При цьому водій стверджує, що подвійної суцільної в цьому місці і зовсім немає.

Кореспондент «Думській» з’ясовував подробиці події.

За словами інспектора патрульної поліції Віталія Данила, ввечері 30 грудня 2015 вони з екіпажем рухалися по вулиці Вільямса, коли побачили, що в районі 62-го будинку автомобіль марки «ВАЗ 2109» зробив поворот через подвійну суцільну і послідував у двір, де його чекала група підтримки.

«Водій відмовився пред’явити документи для ознайомлення та складання постанови. Він не пред’явив документи навіть після неодноразового попередження про те, що якщо він цього не зробить, то буде доставлений до райвідділу для встановлення особи, – розповідає інспектор Віталій Данило.- Але водій продовжував вести себе агресивно і став висловлюватися нецензурними словами. Ми відкрили двері в автомобілі і запропонували йому вийти, але він відмовився. Замість цього він чинив опір і намагався завдати ударів співробітникам поліції. У результаті я прийняв рішення застосувати спецзасіб, а саме – ПГ (палиця гумова). На водія наділи наручники і доставили в райвідділ, де склали постанову про порушення правил дорожнього руху – частина перша статті 122 дорожня розмітка 1.3. Також склали протокол про злісну непокору співробітнику поліції».

У підсумку на засідання суду водій «дев’ятки» не з’явився, і суддя Степан Галій переніс слухання справи на 15 лютого. Він зобов’язав поліцію силою доставити підозрюваного до суду.

Варто відзначити, що раніше активісти «Дорожнього контролю» опублікували відео, на якому нібито копи незаконно побили Максима Прокопчука. На доказ правоти водія активісти показали затерту розмітку.

Однак, побувавши на місці, ми переконалися, що подвійна суцільна там є, а місцеві жителі, порушуючи правила дорожнього руху, часто її перетинають.


Не пропустіть