В Україні набирає обертів нова схема ввезення авто на єврономерах

Для ввезення в Україну нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією активно використовують жителів Білорусі, стверджують журналісти «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший».

В цьому випадку ввезення нерозмитнених автомобілів з європейської реєстрацією в нашу країну відбувається через Волинську область. Водіям-білорусам за ввезення автомобіля платять не дуже великі гроші, навіть за мірками України. В середньому – 20 доларів. Незважаючи на таку не дуже високу суму, знаходяться досить багато білорусів, щоб ввозити в нашу країну нерозмитнені автомобілі з європейською реєстрацією. При цьому побоюватися в принципі особливо і не має чого, тому що їм практично нічого не загрожує.

Зате в цьому випадку українці можуть цілих дванадцять місяців їздити на автомобілі, не заплативши жодної гривні до бюджету в якості мита.

Журналісти програми «Схеми» кажуть, що таке ввезення автомобілів з Європи порушує український Митний кодекс. Яким чином? Виявляється, що в цьому випадку автомобілем може користуватися тільки та людина, яка його безпосередньо завезла. Хоча, це досить спірне питання, яке зараз намагаються з’ясувати деякі активісти.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть