У водіїв почали відбирати права через комунальників

У Києві патрульні поліцейські відібрали права у водія після того, як його автомобіль пошкодив колесо в калюжі.

Цей інцидент стався в Хрестовому провулку, де водій інформаційного порталу, проїхавшись по калюжі, потрапив в глибоку яму, розташовану під водою, – пише Політека.

Як наслідок – розірване колесо машини і вигнутий диск.

На місце інциденту відразу було викликано наряд поліції, проте в першій патрульної групи не виявилося з собою відповідних бланків заяви і оформлення дтп.

«Калюжа – це перешкода, яке ви повинні були об’їхати», – пояснив представник патрульного екіпажу №2860 і замість складання протоколу про пошкодження колеса, відібрав у водія права», – йдеться в заяві. Відзначається, що через годину сперечань і суперечок, протокол все ж поліцейські склали, а права повернули власнику. Тим часом на цю комедію збіглися подивитися перехожі.

«Ще цікавішою виявилася реакція Степана Глущенко, представника ДЕУ Печерського району. За його версією, в тому, що колесо і диск повністю пошкоджені, винні Господь Бог і» Київенерго», але аж ніяк не ДЕУ, адже не воно на цьому місці зробило ями», – розповідає водій.

До речі, жителі Хрестового провулка стверджують, що цієї глибокій ямі, яка сором’язливо ховається під калюжею, не менше двох років. Ніяких дій для її усунення ДЕУ Печерського району за весь цей час не зробив. Тому, що хтось їм схоже завадив або зірки не стали.


Не пропустіть