Suzuki готує преміальний кросовер за $ 8000: що відомо про новинку (Фото)

Компанія Suzuki знову розширює свій модельний ряд. Звичайно, в якості нової моделі був обраний кросовер, адже саме цей сегмент є найбільш швидкозростаючим в даний час. Розмінюватися на бюджетний варіант японська компанія не має наміру, а готує відразу преміальний варіант.

За базу для майбутньої новинки виступить хетчбек Suzuki Baleno. При цьому розміститься новинка в лінійці виробника нижче Vitara Brezza. Імені у майбутнього кросовера Сузукі поки немає. Він числиться під заводським індексом YTB. Поки достовірно невідомо, буде це стандартний кросовер або більш популярна зараз модифікація крос-купе. У будь-якому випадку, модель обіцяє бути стильною і сучасною, з передовим обладнанням і максимальним пакетом систем допомоги водієві.

Якщо відштовхуватися від того, що Baleno досягає в довжину 3995 мм, а його колісна база дорівнює 2520 мм, то, ймовірно, і новий кросовер з’явиться приблизно з такими ж габаритами. За даними інсайдерів, новинка розділить з донором і силову установку. Йдеться про 1,2-літровому атмосферник з віддачею 83 к.с., який пов’язаний з п’ятиступінчастою МКПП або варіатором. Також розглядається варіант з 1,5-літровим бензиновим агрегатом на 105 к.с. в повнопривідній модифікації.

В першу чергу дана модель буде адресована індійському ринку. Якщо новий кросовер Suzuki добре себе покаже, є ймовірність, що надалі він стане глобальною моделлю. Однак це буде не скоро. Адже навіть в Індії новинку представлять не раніше 2023 року. Орієнтовна вартість майбутнього кросовера складе 8000 доларів.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть