Українець побудував унікальний потужний Запорожець з двигуном від спортбайка (Фото)

Автолюбителів здивував Запорожець з потужним двигуном від спортбайка.

Зокрема, мова йде про 200 сильний ЗАЗ з мотором від Hayabusa GSX-R 1300. Таким чином, за своїми динамічними характеристиками це авто ні в чому не поступається спортивним авто. Все завдяки зусиллям одного умільця з міста Таврійськ (Херсонська обл, Україна).

Він витратив достатньо часу на перетворення автомобіля в справжній гоночний болід, який завдяки своїм потужностям може дати фору багатьом більш сучасним і нафаршированим авто. Варто відзначити, що більшість деталей, якими оснащений цей Запорожець, були виготовлені вручну з урахуванням зрослих показників.

Окремої уваги вартий 1 300 кубовий мотор Suzuki Hayabusa, який функціонує на карданній передачі. За словами власника, передня підвіска зібрана на базі передніх важелів від Ниви, а задня на основі важелів ЗАЗ.

Спереду на авто можна помітити 295 мм гальмівні диски від BMW з супортами Brembo, а ззаду красуються 6-ти поршневі супорта Tokico. Щодо можливостей розгінної динаміки інформації немає, але якщо взяти до уваги, що цей автомобіль здатний перевершити турбо BMW на 1/4 милі, можна сказати, що такий апарат явно вартий уваги.


Не пропустіть