Рідкісний всюдихід Mercedes-Benz 1978 року виставили на аукціон (Фото)

Аукціонний будинок Mecum пустить з молотка рідкісний всюдихід Mercedes-Benz Unimog 416. Торги пройдуть 18-20 березня. Автомобіль 1978 року забарвлений в зелений колір і обладнаний платформою для перевезення пасажирів або вантажів. Машина комплектується одразу двома лебідками.

Unimog 416 активно використовувався в Бундесвері. Німецька вантажівка-всюдихід отримала 5,7-літровий бензиновий мотор Type 352 з шістьма циліндрами. Потужність агрегату становить 110 кінських сил. Агрегат працює спільно з шестиступінчастою “механікою” (20 передач переднього ходу і 8 заднього) і системою повного приводу.

Також машина комплектується гідропідсилювачем керма і дисковими гальмами з пневмопідсилювачем. Крім цього, всюдихід обладнується портальними мостами і пружинною підвіскою. Вага машини становить близько 5 тонн.

Всюдиходи Unimog випускалися з 1948 року. За цей час автомобіль отримав десятки різноманітних модифікацій. Наприклад, машина використовувалася на військовій і комунальної службах, а також сільськогосподарських роботах. Спеціальна версія Unimog була розроблена для пожежної охорони і медичних установ.

Джерело autonews.ru

Не пропустіть